Borettslag og boligsameier

Alle borettslag og boligsameier som ligger i Velforeningens område er pliktige medlemmer.

Medlemmer

Velforeningens kontakter

NavnRepresentererE-postTelefon
Jan Egil TrondsenLørenparken Boligsameiestyreleder@lorenparken.no908 57 145
Jacob NoodtSameiet Lørenplatåetpost@jacobnoodt.com909 67 604
Lasse WettingLørenkvartalet Borettslaglassewetting@gmail.com900 63 151
Lasse WettingSameiet Lørenkvartaletlassewetting@gmail.com900 63 151
Jon M. StoltenbergLøren Torg Borettslagjo-stol@online.no906 09 334
Thomas PettersenSameiet Lørenlundenthomaspettersen@gmail.com900 17 141
Sverre HollieGruner Boligstiftelsesverre@nordpoleninvest.no908 28 281
Arne KesselLørenvangen Eierseksjonssameielorenvel@lorenvangen.com905 00 571
Rita HaademLørenhagen Eierseksjonssameiehaademrita@gmail.com990 14 183
Cristina Lopez GranLørenhøiden Boligsameiecristina.l.gran@gmail.com970 06 003
Anne-Karin PaulsenLørenpynten Boligsameieannekarin.paulsen@lorenpynten.no917 55 451
Trine BunkholdtSameiet Sinsentoppen 1sinsentoppen_1@hotmail.com918 68 881
Ba GjølstadLøren Stasjon Eierseksjonssameie styret@lorenstasjon.no930 59 581
Tor-Olaf OsvoldUllagerveien 11toro@selvaag.no474 81 077
Bård H. SydowSelvaag Bolig ASAbhs@selvaagbolig.no951 28 909
Stine BendiksenSelvaag Eiendom ASsb@selvaageiendom.no400 69 122
Karoline Foyn KarlstadSelvaag Eiendomkfk@selvaageiendom.no916 65 754
Mari HeggedalBybo Boligstiftelsemari@osloleilighet.no905 44 531
Mari HeggedalIndre Oslo Boligstiftelsemari@osloleilighet.no905 44 531
René PflumeFakta Regnskap ASrene@faktaregnskap.no
VeraRevisorvera@revisoren-as.no